• Chcete Zbrojní průkaz SNADNO a RYCHLE?
  • Nechtějí se vám studovat zdlouhavé právní předpisy a ČSN?
 
 
Objednávejte se na individuální prezenatci publikace Zbrojní průkaz 
na tel: 604 412 524 nebo 776 182 906
i v místě vašeho bydliště, pracoviště a to po celé ČR.
zbrojní průkaz

Kontakt

Mgr. Michal Pitro
Tel. 776 182 906
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Ivo Musil
Tel. 604 412 524
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa pro fyzické doručování přihlášek:
Ing. Ivo Musil
Družstevní 142
330 21 Líně

pistole

Zbrojní průkaz - napsali nám

Zbrojní průkaz – Vaše publikace

mužVaše publikace „Zbrojní průkaz rychle a snadno“ je vskutku klenot, i když tak na první pohled nevypadá. Nejdřív sem si říkal, že jde o podvod, ale pak jsem se začetl. Bravo, vše podstatné a důležité tam je, zatímco zbytečnosti jste vynechali. Skvělé. Doporučuji udělat hezké, tvrdé desky a napsat tam „bestseler!“

Miroslav Otawa

Zbrojní průkaz

mužMusel jsem vám napsat, protože skutečně získání zbrojního průkazu snadno a rychle šlo s vámi skutečně „snadno a rychle,“ stejně jako název vaší publikace. A dokonce mě to i velmi bavilo a jistě jsem se dozvěděl více a zábavnou formou, než kdekoliv jinde. Zbrojní průkaz s vámi, to budu všude doporučovat! Děkuji za to, já, čerstvý držitel zbrojního průkazu.

Jiří Kratochvíl

Vaše publikace

ženaMusím pochválit vaší publikaci „zbrojní průkaz snadno a rychle,“ která je tenká a nevypadá na první pohled jako veledílo! Ale já se do ní zakousla a přečetla ji jedním dechem. Je zajímavě psaná a jsou v ní samé zajímavosti „chlapsky“ poddané. A věřím, že pro ty, kdo chtějí zbrojní průkaz, tak je to pro ně veledílo. Jdu si ji přečíst ještě jednou.

Tereza Tomanová

NOVINKY

08/05/2013, 17:37
Naše publikace Zbrojní průkaz snadno a rychle obsahuje vše podstatné a důležité ke složení zkoušky...

ODKAZY

 

 

 

 

OBJEDNAT PUBLIKACI

PROČ S NÁMI?

1) Jsme přímo zkušebními komisaři v oboru zbraní a střeliva, kteří přímo zkouší žadatele o zbrojní průkaz.

2) Máme dlouholeté zkušenosti, kde a v čem se dělají nejčastější chyby při zkoušce odborné způsobilosti.

3) Jsme autory publikace „Zbrojní průkaz snadno a rychle“, kde jsou shrnuté dlouholeté zkušenosti ze zkoušek, které Vám zjednodušeným způsobem umožní složit zkoušku  bez dlouhého učení.

4) Provádíme  i bezpečnostní kvalifikaci  kvalifikace strážný a detektiv koncipient.

5) Naše ceny jsou férové a dopředu známy.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE