• Chcete Zbrojní průkaz SNADNO a RYCHLE?
  • Nechtějí se vám studovat zdlouhavé právní předpisy a ČSN?
 
 
Objednávejte se na individuální prezenatci publikace Zbrojní průkaz 
na tel: 604 412 524 nebo 776 182 906
i v místě vašeho bydliště, pracoviště a to po celé ČR.
zbrojní průkaz

Publikace Zbrojní průkaz snadno a rychle

Naše publikace Zbrojní průkaz snadno a rychle obsahuje vše podstatné a důležité ke složení zkoušky odborné způsobilosti. Je napsána přímo zkušebními komisaři, kteří mají dlouholetou praxi v oblasti zkoušek odborné způsobilosti.

Zbrojní průkaz - napsali nám

Zbrojní průkaz – lehčí jak řidičák

mužVždycky jsem si myslel, že zbrojní průkaz je o dost těžší udělat, než řidičský průkaz, který už mám. Proto jsem to odkládal a odkládal, až jsem se rozhodl, že to končen zkusím, na základě vašich webových stránek, kde mě nabídka oslovila. A nyní? Zbrojní průkaz mám a byla t hračka! Děkuji za váš web, jinak bych snad do toho nikdy nešel.

Marek Novotný

Zbrojní průkaz na doporučení

mužNa doporučení od kamaráda jsem si nechal udělat zbrojní průkaz od vás, s Vaší pomocí. Možná si na mě pamatujete, ano, ten co mu to nešlo, to jsem já. Ale zbojní průkaz mám a musím říct, že především díky vám, profesionalitě, přístupu a vstřícnosti. Moc za to děkuji a nyní budu i já vás doporučovat. Rozhodně si to zasloužíte. Děkuji a přeji mnoho zdaru.

Jan Jandák

Snadno a rychle? Ha?

mužSnadno a rychle? Zbrojní průkaz? Nesmysl! To byly moje první slova, když jsem pročítal texty na vašich webových stránkách. Tak jsem to zkusil a nyní, když zbrojní průkaz mám, stejně jako vaši naprosto užasnou publikací, musím konstatovat: „ano, s vámi to tak je! Ano, zbrojní průkaz snadno a rychle je možné!“ kdo nevěří, tak ať to u vás zkusí. Děkuji.

Jan Kraft

NOVINKY

08/05/2013, 17:37
Naše publikace Zbrojní průkaz snadno a rychle obsahuje vše podstatné a důležité ke složení zkoušky...

ODKAZY

 

 

 

 

OBJEDNAT PUBLIKACI

PROČ S NÁMI?

1) Jsme přímo zkušebními komisaři v oboru zbraní a střeliva, kteří přímo zkouší žadatele o zbrojní průkaz.

2) Máme dlouholeté zkušenosti, kde a v čem se dělají nejčastější chyby při zkoušce odborné způsobilosti.

3) Jsme autory publikace „Zbrojní průkaz snadno a rychle“, kde jsou shrnuté dlouholeté zkušenosti ze zkoušek, které Vám zjednodušeným způsobem umožní složit zkoušku  bez dlouhého učení.

4) Provádíme  i bezpečnostní kvalifikaci  kvalifikace strážný a detektiv koncipient.

5) Naše ceny jsou férové a dopředu známy.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE